
Двоє дітей стали жертвами російського ракетного удару по місту Дніпро, який було завдано в ніч проти 29 вересня. Загинули також двоє дорослих. Усі вони були членами однієї сім'ї.
Такі дані станом на 13:00 четверга оприлюднив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. "Про таке важко повідомляти…" – написав він
Загиблому хлопчику було лише 8, а дівчинці 9 років. Після ракетної атаки вони деякий час вважалися зниклими, рятувальники підозрювали, що діти могли бути під завалами. Але в результаті на місці інциденту знайшли фрагменти тіл неповнолітніх.
Резніченко написав, що такий страшний воєнний злочин окупантів неможливо пробачити.Додамо, що також відомо про щонайменше 18 постраждалих від прильотів. Серед них – 12-річна дівчинка, яку вдалося витягнути з-під завалів живою. Журналісти "Радіо Свобода " передають, що сім'я загинула у власному будинку. Ракета влучила в нього, коли вони спали.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...