У РФ держслужбовцям масово дають броні, щоб "відкосити" від мобілізації - почалася паніка

У Росії оголошення "часткової мобілізації" породило паніку серед державних службовців. Вони намагаються відкосити усіма доступними способами - від оформлення броні, до влаштування в аспірантуру передають Патріоти України.

У мережу потрапили списки працівників Міністерства економіки РФ, яких намагаються забронювати як таких, що не підлягають мобілізації. Копії документів оприлюднив Telеgram-канал "Досье Шпиона".

"Оголошення часткової мобілізації породило паніку навіть серед державних службовців, які потрапляють під перші хвилі мобілізації. Мені потрапили документи з Міністерства економіки РФ (Департамент розвитку ЗЕД та аналітики ЗЕД). Списки людей, яких міністерство бронює за собою, як таких, хто не підлягає мобілізації. Бронюють всіх поспіль аж до звичайних консультантів та радників", – йдеться у коментарі до документів.

Також зазначається, що ті, на кого бронь не поширюється, намагаються знайти інший спосіб "відкосити" від мобілізації: намагаються влаштуються терміново в аспірантуру або шукають способи визнати себе непридатним з медичних причин.

У Польщі накрили мережу російських агентів, троє шпигунів втекли від покарання

понеділок, 17 червень 2024, 19:16

Двох громадян України та одну білоруску в грудні 2023 року було засуджено в Польщі за шпигунство на користь Росії. Шпигуни дістали тюремні строки позбавлення волі, але оскільки на момент винесення вироку вони не перебували під арештом, то змогли втекли...

"Уже не той ефект": у ВМС пояснили, чи вплине на хід війни знищення Кримського мосту

понеділок, 17 червень 2024, 18:48

Речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук вважає, що знищення Кримського мосту зараз не мало б того ефекту в порівнянні з початком повномасштабного вторгнення. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України. За слов...