У РФ держслужбовцям масово дають броні, щоб "відкосити" від мобілізації - почалася паніка

У Росії оголошення "часткової мобілізації" породило паніку серед державних службовців. Вони намагаються відкосити усіма доступними способами - від оформлення броні, до влаштування в аспірантуру передають Патріоти України.

У мережу потрапили списки працівників Міністерства економіки РФ, яких намагаються забронювати як таких, що не підлягають мобілізації. Копії документів оприлюднив Telеgram-канал "Досье Шпиона".

"Оголошення часткової мобілізації породило паніку навіть серед державних службовців, які потрапляють під перші хвилі мобілізації. Мені потрапили документи з Міністерства економіки РФ (Департамент розвитку ЗЕД та аналітики ЗЕД). Списки людей, яких міністерство бронює за собою, як таких, хто не підлягає мобілізації. Бронюють всіх поспіль аж до звичайних консультантів та радників", – йдеться у коментарі до документів.

Також зазначається, що ті, на кого бронь не поширюється, намагаються знайти інший спосіб "відкосити" від мобілізації: намагаються влаштуються терміново в аспірантуру або шукають способи визнати себе непридатним з медичних причин.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...