У РФ хочуть переписати історію Криму: Окупанти задумали скасувати рішення про передачу півострова Україні

В окупованому Криму росіяни планують скасувати рішення 1954 року про передачу півострова до складу УРСР. Це питання ініціювала президія парламенту захопленого Криму, передають Патріоти України.

Про це повідомив так званий голова кримського парламенту Володимир Константинов, пишуть російські пропагандистські ЗМІ. Це питання хочуть розглянути вже найближчим часом.

"Ми розглянемо це питання. Плануємо доручити його детальне вивчення науковій раді з правотворчості при голові Державної ради Республіки Крим", – наголосив Константинов.

Україна була частиною СРСР із 1919 до 1991 року. У лютому 1954 року Верховна рада СРСР видала указ про передачу Кримської області зі складу Російської радянської федеративної соціалістичної республіки до складу Української радянської соціалістичної республіки. З того часу Крим перебував у межах України до його анексії Росією у 2014 році. Окупанти бажають оскаржити саме рішення щодо внесення Криму до складу України.

Нагадаємо, що компанії з Криму благають у Кремля гроші на виживання тургалузі. Справа в тому, що росіяни не їдуть на відпочинок до півострова, а деякі, які все ж таки приїжджають, неохоче платять за відпочинок.

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...