"У РФ відчують, що він - невдаха": Путін "сяде в калюжу" під час контрнаступу ЗСУ, - Фейгін

Російський диктатор Володимир Путін не зможе довго виправдовуватися перед росіянами за невдачі в Україні. Коли українські військові повернуть ще шматок окупованих територій, глава Кремля ще матиме якийсь резерв для пропагандистських пояснень цієї невдачі, але далі цей резерв закінчиться, і всі побачать, що він невдаха, передають Патріоти України.

Якщо українські воїни відіб’ють частину окупованих територій на півдні або сході, то Путін ще зможе якось це виправдати перед росіянами, а от після втрати Криму він уже не відвертиться. Таку думку висловив російський правозахисник, адвокат та опозиціонер Марк Фейгін у інтерв'ю ТСН.ua.

"Якщо йтиметься про якісь шматки територій на півдні чи сході, то ще можна якось сказати, що фронт рухається туди, фронт рухається сюди. Але в цій механіці є така дуже небезпечна тенденція, адже ніхто не збирався воювати туди-сюди, туди-сюди", – зазначає Фейгін.

Він наголосив, що росіянам така ситуація не сподобається, адже Путін з самого початку обіцяв їм "захопити Україну за три дні", а зараз уже пішов другий рік повномасштабної війни.

Резерв пояснень росіянам невдач у Путіна не безкінечний, і в певний момент усі його виправдання просто будуть смішними, каже російський опозиціонер.

"Якщо буде велика поразка з відвалюванням шматка території, співставна з Харківською операцією на початку вересня – він ще зможе, напевно, якось повертітися. Але далі вже все. Далі це вже виглядатиме смішно. Тому що тільки Китай терором, інвестиціями та економічною підтримкою може рятувати його (Путіна – ред.) владу, але от морально ця основа буде сильно надтріснута", – сказав Фейгін.

Він зазначає, що далі і серед росіяни, і в силових структурах, і в еліті буде відчуття невдачі. Усі зрозуміють, що Путін – невдаха, який привів Росію до розорення і катастрофи.

Планують витратити мільярди: В РФ будують масштабні холодильні комплекси для тіл знищених окупантів

середа, 31 травень 2023, 13:53

У Курську та Ростові-на-Дону росіяни будують масштабні комплекси для сортування, аналізу й зберігання тіл ліквідованого на війні проти України особового складу, інформують Патріоти України. Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони...

"Може розглядатися як законна військова мета": Медведєв почав погрожувати Великій Британії та назвав її "одвічним ворогом" Росії

середа, 31 травень 2023, 13:00

У середу, 31 травня, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв почав погрожувати Великій Британії через її допомогу Україні, передають Патріоти України. Російський політик згадав слова міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, яки...