У РФ все частіше підривають залізницю: Розвідка Британії пояснила, чому росіянам не вдасться її захистити

У Росії істотно побільшало диверсій на інфраструктурі залізниці країни-агресорки. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter, передають Патріоти України.

Там нагадали, що 24 жовтня губернатор Бєлгородської області повідомив, що біля села Новозибково, що приблизно за 15 км від російсько-білоруського кордону, вибухівкою було пошкоджено залізницю. Як зазначається, вказана лінія є основним залізничним сполученням між Росією та південною Білоруссю.

"Відповідальність за інцидент взяла на себе російська антивоєнна група "Стоп вагони" (STW). Це принаймні шостий інцидент диверсії на інфраструктурі російської залізниці, за який STW заявила про себе від червня. Це частина ширшої тенденції дисидентських нападів на залізниці як у Росії, так і в Білорусі. Російська влада раніше обмежила присутність STW в Інтернеті", - йдеться в заяві Міноборони Британії.

Пояснюється, що для розгортання сил в Україні російські окупаційні війська, передусім, покладаються на залізничний транспорт. Утім, з мережею протяжністю понад 33 тисячі кілометрів, здебільшого через ізольовані території, систему надзвичайно складно захистити від фізичних загроз.

"Російське керівництво буде дедалі більше стурбоване тим, що навіть невелика група громадян була достатньо проти конфлікту, щоб вдатися до фізичного саботажу", - додають фахівці.

Українські морські піхотинці відзвітували про успіхи на фронті за добу

неділя, 29 січень 2023, 14:40

Морські піхотинці за минулу добу знищили танк, сховище з боєприпасами, а також ліквідували 7 російських окупантів. Про це повідомив прес-центр Командування Військово-морських сил ЗСУ, передають Патріоти України. Остаточні втрати російського ворога уточ...

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...