У РФ заявили, що допитають українських захисників, яких вивезли з "Азовсталі"

У Росії заявили, що допитуватимуть українських захисників, яких вивезли із території заводу "Азовсталь". У Слідчому комітеті мають намір "перевірити" воїнів на "причетність до злочинів проти мирного населення Донбасу", передають Патріоти України.

Як заявили у Слідкомі, це стане продовженням "розслідування кримінальних справ про злочини українського режиму", які Україна нібито вчиняла проти фейкових "республік" та їхніх "народів". Повідомлення про "допити", що готуються, з'явилося в Telegram-каналі Слідчого комітету РФ.

"Слідчі СК Росії в межах розслідування кримінальних справ про злочини українського режиму проти мирного населення Донбасу допитають бойовиків, які здалися на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі", – написали рашисти.

Вони мають намір "встановити особи націоналістів" та "перевірити їх на причетність до злочинів проти цивільних". "Російські слідчі встановлять особи націоналістів, перевірять їх на причетність до скоєних проти цивільного населення злочинів, а отримані під час допитів відомості будуть зіставлені з іншими даними, що є в матеріалах кримінальних справ", – заявили в Слідкомі.

Ця структура вже неодноразово відрізнялася абсурдними звинуваченнями і "розслідуваннями" вигаданих чи скоєних російськими окупантами злочинів. Так, нещодавно у Слідкомі заявили, що із серпня по жовтень 2021 року виявили 5 масових поховань "жертв нацистів" на Донбасі. Вказали також населені пункти, де було знайдено ці поховання – всі вони були окуповані ще з 2014 року, ЗСУ там ніколи не було.

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...

Оце так: У Норвегії підтримали повернення росіян на міжнародні турніри

четвер, 26 січень 2023, 22:15

Голова комітету норвезьких спортсменів олімпійська чемпіонка з лижних перегонів Астрід Уренхольдт Якобсен від імені організації, яку вона очолює, виступила за повернення російських спортсменів на міжнародні турніри. Комітет спортсменів представляє інте...