
Диверсійно-розвідувальні групи Росії не доживають до настання ночі, якщо входять до Роботиного у Запорізькій області. Кількість штурмових дій з боку окупантів залишається на високому рівні. Також зберігається інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів, передають Патріоти України.
Про це у слоті телеканалу "1+1" в рамках телемарафону розповів начальник служби зв'язків з громадськістю 118-ї окремої механізованої бригади Дмитро Пелих.
За його словами, дещо збільшилось застосування росіянами безпілотників різних типів. "Ворог не залишає спроб захопити Роботине. Їхні ДРГ-групи намагаються проникати до самого селище або точніше руїни, які від нього залишися, і закріпитися. Але, наразі така тактика ні до чого не приводить. Якщо деякі групи заходять до самого селища, то ще до настання темної пори доби військовослужбовці 118-ї ОМБр та суміжних підрозділів вручають таким окупантам квиточки на концерт Кобзона", - розповів Пелих.
Він уточнив, що на місцевості біля Роботиного неможливо закріпитися. "Станом на сьогоднішній день Роботине перебуває на 100% під контролем Сил оборони України", - резюмував Дмитро Пелих.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...