У Роботиному російські диверсанти не доживають до ночі, якщо входять до села: У ЗСУ розповіли про ситуацію

Диверсійно-розвідувальні групи Росії не доживають до настання ночі, якщо входять до Роботиного у Запорізькій області. Кількість штурмових дій з боку окупантів залишається на високому рівні. Також зберігається інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів, передають Патріоти України.

Про це у слоті телеканалу "1+1" в рамках телемарафону розповів начальник служби зв'язків з громадськістю 118-ї окремої механізованої бригади Дмитро Пелих.

За його словами, дещо збільшилось застосування росіянами безпілотників різних типів. "Ворог не залишає спроб захопити Роботине. Їхні ДРГ-групи намагаються проникати до самого селище або точніше руїни, які від нього залишися, і закріпитися. Але, наразі така тактика ні до чого не приводить. Якщо деякі групи заходять до самого селища, то ще до настання темної пори доби військовослужбовці 118-ї ОМБр та суміжних підрозділів вручають таким окупантам квиточки на концерт Кобзона", - розповів Пелих.

Він уточнив, що на місцевості біля Роботиного неможливо закріпитися. "Станом на сьогоднішній день Роботине перебуває на 100% під контролем Сил оборони України", - резюмував Дмитро Пелих.

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...