"У роковини Чорнобиля російські ракети пролетіли над трьома атомними станціями України": Зеленський нагадав про небезпеку для усього світу (відео)

Росія створила загрози, які могли б перевершити найстрашнішу аварію на Чорнобильскій АЕС, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні окупанти запустили три ракети, які пролетіли безпосередньо над блоками одразу трьох АЕС — Запорізької, Хмельницької та Південноукраїнської", - сказав у черговому зверненні президент України Володимир Зеленський.

Він нагадав про небезпечні та необдумані дії загарбників під час окупації Запорізької АЕС, зокрема мародерство. "Після всього, що російські військові зробили в Чорнобильській зоні та на Запорізькій АЕС, ніхто у світі не може почуватися безпечно, знаючи, яка кількість атомних об'єктів, ядерної зброї та відповідних технологій є в російської держави", - зауважив Зеленський.

"Якщо в Росії забули, що таке Чорнобиль, то це означає, що потрібен глобальний контроль над російськими атомними обʼєктами та ядерними технологіями", - додав він.

В Енергодарі 25 квітня о 6:41 та 6:46 дві крилаті ракети ворога пролетіли на низькій висоті над майданчиком Запорізької АЕС у напрямку Запоріжжя.

Згодом у Запоріжжі зафіксували вибухи від влучання російських крилатих ракет.

25 квітня о 8:10 над водоймою-охолоджувачем Хмельницької атомної електростанції зафіксували дві крилаті ракети, випущені російськими загарбниками, імовірно, у сторону міст Рівне або Здолбунів.

16 квітня над Південноукраїнською атомною електростанцією пройшли три російські ракети, запущені, імовірно, з Білорусі до Миколаєва. Одну з них зафіксували камери спостереження станції.

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...