"У Романа спадкові проблеми із серцем": Матері Протасевича повідомили, що її син у лікарні в критичному стані

Затриманий у Білорусі Роман Протасевич, за непідтвердженою інформацією, перебуває в одній із мінських лікарень у критичному стані через проблеми із серцем. Про це повідомила його мати, Наталія Протасевич, Telegram-каналу "Беларусь головного мозга", головним редактором якого є її син, передають Патріоти України.

За її словами, про це їй повідомили доброзичливці. Пізніше мати Протасевича підтвердила цю інформацію "Белсату" й уточнила, що "доброзичливці" – це люди з медичних кіл. Вона вважає, що в її сина міг бути серцевий напад, оскільки в нього і раніше були серйозні проблеми із серцем.

"У Романа проблеми із серцем, його не призвали в армію. Одного разу у нього був передінфарктний стан. Ми всі "сердечники" за материнською лінією: я, донька, бабуся і дідусь. Якщо з ним щось там зроблять, це може спровокувати серцевий напад", – сказала Протасевич. В якій лікарні може бути її син, вона не знає – інформацію передавали від одного лікаря до іншого.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...