У Росії бездонний запас боєприпасів, але великі проблеми з ракетами, - експерт

Військовий експерт Олег Жданов розповів про можливості Російської Федерації у виробництві ракет і снарядів. Свою думку він висловив на YouTube. Жданов вважає, що зараз Росія не відчуває проблем з виробництвом боєприпасів, передають Патріоти України.

"У них є підприємство, яке випускає практично всі види боєприпасів. Я так розумію, що це підприємство не працює на повну потужність завдяки санкціям. Тому що для виробництва снаряда потрібна вибухова речовина, потрібна металургія, яка віділлє сталь і зробить болванки, їх потрібно проточити, а потім оснастити відповідними елементами. У підривниках можуть бути імпортні компоненти, а все інше Росія може виробляти самостійно", - розповів він.

За рахунок падіння економіки обсяги виробництва на цьому заводі не відповідають промисловим, відзначає експерт. "Вони і не поспішають їх нарощувати, тому що у них запас готових боєприпасів практично бездонний. Все, що Радянський Союз накопичив за ці роки, вони можуть спокійно використовувати", - зазначив Жданов.

У той же час РФ відчуває серйозні проблеми з виробництвом ракет. "Всі ракети Російської Федерації мають імпортні комплектуючі. Якщо не знаходиться лазівка по обходу санкцій, то підприємство стоїть і не може випускати ракети. Раніше звучало в пресі, що Росія навіть у довоєнний період могла випустити до одного "калібру" на місяць. Це коли були імпортні комплектуючі. Сьогодні виробництво "калібрів" практично зупинено", - повідомив експерт. За його словами, Росія може самостійно виробляти тільки корпус цієї ракети.

"Стаканні війська": Мережу розбурхали кадри з мобілізованими в РФ, яких збираються кинути на війну проти України

неділя, 25 вересень 2022, 9:00

У мережі з'явилося нове підтвердження того, що часткова мобілізація в Росії торкнулася осіб із алкогольною залежністю. Причому "стаканні війська" зазнають "втрат" ще до того, як потрапили на фронт, передають Патріоти України. . Відповідне відео зняв,...

"Азовці" пройдуть у Туреччині реабілітацію: Посол України розкрив деталі обміну полоненими

неділя, 25 вересень 2022, 8:50

Командири з "Азовсталі", звільнені з російського полону, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Вони житимуть у спеціальному закладі та пройдуть реабілітацію, передають Патріоти України. Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар у ко...