
Російська армія почала активно формувати "добровольчі" підрозділи, адже відчуває нестачу кадрів для участі у війн в Україні. У країні-агресорці нові батальйони почали формувати ще в Омській та Самарській областях. До слова. раніше це почали роботи у Новосибірська, Курганська, Саратовська, Леннградській і Ульянівська областях. Про це повідомляють у свіжому звіті аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.
У Самарській області батальйон називатиметься "Самара". Він увійде до складу 3-го армійського корпусу збройних сил РФ. До так званого добровольчого угрупування набирають чоловіків віком від 18 до 50 років. Зазначається, що до лав можуть вступити без обов'язкового військового досвіду, але хоча б із середньою освітою.
Губернатор Омської області Олександр Бутков повідомив, що його регіон продовжує формування трьох батальйонів: "Іртиш", "Авангард" та "Омь". Їх готують для перекидання на Донбас, де вони мають надавати інженерну, медичну та матеріально-технічну підтримку. Бутков також пообіцяв, що влада надасть новобранцям одноразову виплату в розмірі 100 тисяч рублів. Втім, все не так просто, бо кошти будуть доступні лише після трьох місяців служби.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...