У Росії формують "добровольчі батальйони" з чоловіків без воєнного досвіду, - ISW

Російська армія почала активно формувати "добровольчі" підрозділи, адже відчуває нестачу кадрів для участі у війн в Україні. У країні-агресорці нові батальйони почали формувати ще в Омській та Самарській областях. До слова. раніше це почали роботи у Новосибірська, Курганська, Саратовська, Леннградській і Ульянівська областях. Про це повідомляють у свіжому звіті аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

У Самарській області батальйон називатиметься "Самара". Він увійде до складу 3-го армійського корпусу збройних сил РФ. До так званого добровольчого угрупування набирають чоловіків віком від 18 до 50 років. Зазначається, що до лав можуть вступити без обов'язкового військового досвіду, але хоча б із середньою освітою.

Губернатор Омської області Олександр Бутков повідомив, що його регіон продовжує формування трьох батальйонів: "Іртиш", "Авангард" та "Омь". Їх готують для перекидання на Донбас, де вони мають надавати інженерну, медичну та матеріально-технічну підтримку. Бутков також пообіцяв, що влада надасть новобранцям одноразову виплату в розмірі 100 тисяч рублів. Втім, все не так просто, бо кошти будуть доступні лише після трьох місяців служби.

Швидка перемога України дорівнює розпаду РФ: Чому на Заході не квапляться надавати ЗСУ всю зброю

вівторок, 31 січень 2023, 18:23

Захід продовжить дозовану військову підтримку України, озираючись на реакцію Путіна. Крім того, союзники не надають одразу всю необхідну нам зброю, адже бояться, що швидка поразка РФ призведе до її розпаду. Таку думку висловив колишній міністр закордон...

У міру продовження війни в РФ стане можливим військовий переворот, - екс-спічрайтер Путіна

вівторок, 31 січень 2023, 17:59

Росія вже програла війну. Через це в РФ стає можливим військовий переворот, адже в міру продовження бойових дій і погіршення ситуації на фронті громадяни держави-агресора будуть шукати винних. Такими висновками поділився колишній спічрайтер Путіна і по...