У Росії похвалилися знищенням танка Abrams і зганьбилися - то було фото 20-річної давності з Іраку

У Росії починається справжня істерія через передачу танків Abrams Україні. Пропагандисти вирішили показати нібито вразливість важкої техніки США. Так, на їхню думку, нібито бойовики ПВК "Вагнер", відомі як "музиканти", прекрасно з нею справляються, передають Патріоти України.

Фейкову новину опублікував відомий український активіст і волонтер Сергій Стерненко. У своєму Telegram-каналі він опублікував "сенсацію" з кремлівських джерел. Однак уважних українських користувачів нелегко ввести в оману. Багато хто відразу помітив, в якому неприродному для Донбасу середовищі розташований згорілий танк.

Насправді для дезінформації російські медіа використовували знімок танка, що згорів під час війни в Іраку. За даними Вікіпедії, це фото з Іраку 2003 року. Знищений M1A1 "Абрамс" знаходиться біля табору федаїнів у Джамана Аль Джубурі, Ірак, у квітні 2003 року.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...