
Губернатор Іркутської області в Росії Ігор Кобзєв на зустрічі матерями ліквідованих на війні в Україні солдатів видав, що їхні сини "належали державі". Такі слова йому нібито сказала мати, коли відправляла на військову службу, передають Патріоти України.
На цинічну заяву звернули увагу у російських ЗМІ. Сам Кобзєв похвалився відео із зустрічі у своєму Telegram-каналі.
"Ми всі зобов'язані нашим мамам. На ваших плечах тримається сімейна згода. Якщо у жінки все спокійно на душі, то завжди це передається рідним, близьким та дітям. Споконвіку жінки виховували у дусі патріотизму, у дусі захисту своєї батьківщини, території, де вони проживали. Мета кожного з вас і для мене особисто, коли я вступав до військового училища, – моя мама сказала чудову фразу: "Ти сьогодні належиш вже не мені, ти належиш державі", – сказав російський чиновник.
Губернатор, який має звання генерал-полковника внутрішньої служби, додав, що вояки, які загинули через божевільні ідеї керівництва РФ, "зробили це на користь країни, на користь нашої батьківщини, на користь усіх нас".
Зазначається, що офіційно підтверджено загибель на фронті 101 мешканця Іркутської області. Скільки ще таких синів можуть залишатися покинутими в Україні, невідомо
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...