У Росії є план на 120 днів війни, в який вносяться корективи, - українська розвідка

РФ має план на 120 днів війни проти України, але через військові невдачі його доводиться щомісяця коригувати. Про це повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

За словами Скібіцького, українські військові зірвали план путінського бліцкригу із захоплення Києва, Харкова та Одеси, тому зараз основні зусилля окупанти зосередили на сході країни. Водночас Росія не відмовилася від плану повного захоплення України.

За даними розвідки, РФ ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни. Скібіцький повідомив, що ворог застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр знаходяться в резерві та можуть бути використані проти ЗСУ.

Також представник воєнної розвідки розповів, що у зв’язку з військовими невдачами росіян генштабу РФ доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

«Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того, наскільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України», — зазначив Скібіцький.

Він також наголосив, що росіянам так і не вдалося досягнути мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку російський диктатор Володимир Путін заявляв на початку війни.


У Росії прокоментували заявку України на вступ до НАТО

п’ятниця, 30 вересень 2022, 18:59

У Росії відреагували на слова президента України Володимира Зеленського про заявку Києва на вступ до НАТО в прискореному порядку. У Держдумі РФ назвали ініціативу "прямим запрошенням" вступити в конфлікт із Росією. З відповідною заявою 30 вересня висту...

От тобі і "брати-фашисти": "Путін - загроза, анексія не має значення", - майбутня прем’єрка Італії, котра позиціанувалася як союзниця Москви

п’ятниця, 30 вересень 2022, 18:58

Лідерка ультраправої партії "Брати Італії" Джорджія Мелоні, яка, як очікується, стане наступною прем’єркою Італії, заявила, що анексія Росією українських територій не має ні юридичного, ні політичного значення, а Владімір Путін загрожує Європі. Заяву М...