У Росії є план на 120 днів війни, в який вносяться корективи, - українська розвідка

РФ має план на 120 днів війни проти України, але через військові невдачі його доводиться щомісяця коригувати. Про це повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

За словами Скібіцького, українські військові зірвали план путінського бліцкригу із захоплення Києва, Харкова та Одеси, тому зараз основні зусилля окупанти зосередили на сході країни. Водночас Росія не відмовилася від плану повного захоплення України.

За даними розвідки, РФ ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни. Скібіцький повідомив, що ворог застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр знаходяться в резерві та можуть бути використані проти ЗСУ.

Також представник воєнної розвідки розповів, що у зв’язку з військовими невдачами росіян генштабу РФ доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

«Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того, наскільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України», — зазначив Скібіцький.

Він також наголосив, що росіянам так і не вдалося досягнути мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку російський диктатор Володимир Путін заявляв на початку війни.


Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

вівторок, 21 березень 2023, 15:59

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чин...

Китай продав РФ дронів на 12 млн доларів від початку повномасштабної війни, - The New York Times

вівторок, 21 березень 2023, 15:48

Китай продав країні-агресорці РФ безпілотники та запчастини до них на понад 12 мільйонів доларів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це вказує на продовження прихованої співпраці між Москвою та Пекіном, повідомляє The New York Time...