У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербування "міжнародною контррозвідкою", передають Патріоти України.

З такою пропозицією виступив депутат Держдуми РФ від путінської "Єдиної Росії" Султан Хамзаєв, повідомили російські ЗМІ. Раніше він пропонував також заборонити в'їзд до РФ артистам, які виїхали за кордон під час розв'язаної Путіним війни.

"Тих чиновників, які невгамовно рвуться відпочивати за кордон, яким так треба виїхати у своїх особистих справах, пропоную примусово "чіпувати"", — заявив Хамзаєв. Він пропонує оснастити таких осіб супутниковими датчиками "для їхньої ж власної безпеки", оскільки "міжнародна контррозвідка працює професійно і цинічно".

"З точки зору національної безпеки у цей період держава має повне право знати, де і чим ці любителі світових курортів займаються. Сучасні супутникові технології Росії дозволяють до метра визначити місцезнаходження людини", - сказав Хамзаєв.

«Маю честь сьогодні бути тут»: Зеленський раптово з'явився під Бахмутом (відео)

середа, 22 березень 2023, 14:53

Президент України Володимир Зеленський відвідав найгарячішу ділянку фронту. . «Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захис...

Ще одна розмріялася: "Подруга Путіна" в парламенті Румунії вимагає анексувати частину території України

середа, 22 березень 2023, 14:42

Одіозна румунська сенаторка Діана Шошоаке, яка відома своїми зв'язками з Кремлем, захотіла анексувати частину території України. Вона внесла до парламенту Румунії законопроект, що передбачає розірвання договору між Бухарестом і Києвом від 1997 року пер...