У Росії контрактники намагалися "віджати" форму у мобілізованих - 20 військових отримали поранення

Контрактники армії країни-агресора РФ влаштували бійку із мобілізованими на війну проти України росіянами. Причиною стало екіпірування, яке ті хотіли відібрати у "мобіків", передають Патріоти України.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів російський письменник та журналіст Андрій Шипілов. Інцидент стався на розподільчому пункті Алабіно у Московській області РФ.

Мобілізовані не захотіли віддавати екіпірування, яке їм довелося купувати власним коштом. За даними російських Telegram-каналів, контрактники вимагали у них не лише одяг, а й мобільні телефони. Новобранці ж вирішили організуватися і дали відсіч, побивши кривдників.

Внаслідок цього конфлікту 20 контрактників отримали серйозні поранення. "Під час бою російська кадрова армія зазнала поразки", – зазначив Шипілов.

Повідомляється, що вони змогли врятуватися, зачинившись в одному з приміщень частини, та викликали поліцію. Зрештою мобілізовані та контрактники домовилися, заяви до поліції ніхто з них у результаті не писав.

Зазначимо, що новобранцям у РФ майже все екіпірування доводиться купувати самостійно. А для тих, кому не вистачає на це грошей, з'явилася спеціальна пропозиція – кредит для військових на форму та аптечку. Відповідні оголошення помітили на вулицях Курська.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...