У Росії контрактники намагалися "віджати" форму у мобілізованих - 20 військових отримали поранення

Контрактники армії країни-агресора РФ влаштували бійку із мобілізованими на війну проти України росіянами. Причиною стало екіпірування, яке ті хотіли відібрати у "мобіків", передають Патріоти України.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів російський письменник та журналіст Андрій Шипілов. Інцидент стався на розподільчому пункті Алабіно у Московській області РФ.

Мобілізовані не захотіли віддавати екіпірування, яке їм довелося купувати власним коштом. За даними російських Telegram-каналів, контрактники вимагали у них не лише одяг, а й мобільні телефони. Новобранці ж вирішили організуватися і дали відсіч, побивши кривдників.

Внаслідок цього конфлікту 20 контрактників отримали серйозні поранення. "Під час бою російська кадрова армія зазнала поразки", – зазначив Шипілов.

Повідомляється, що вони змогли врятуватися, зачинившись в одному з приміщень частини, та викликали поліцію. Зрештою мобілізовані та контрактники домовилися, заяви до поліції ніхто з них у результаті не писав.

Зазначимо, що новобранцям у РФ майже все екіпірування доводиться купувати самостійно. А для тих, кому не вистачає на це грошей, з'явилася спеціальна пропозиція – кредит для військових на форму та аптечку. Відповідні оголошення помітили на вулицях Курська.

Інструмент для реагування на світові загрози: Зеленський пропонує створити міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Києві чи Одесі

субота, 26 листопад 2022, 20:00

Президент України Володимир Зеленський на установчому саміті "International Summit оn Food Security" запропонував створити нову міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Україні, аби вона запобігала світовим загрозам і швидко реагувала на їх появу, пер...

"Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ (аудіо)

субота, 26 листопад 2022, 19:49

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни. Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку пере...