У Росії контрактники намагалися "віджати" форму у мобілізованих - 20 військових отримали поранення

Контрактники армії країни-агресора РФ влаштували бійку із мобілізованими на війну проти України росіянами. Причиною стало екіпірування, яке ті хотіли відібрати у "мобіків", передають Патріоти України.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів російський письменник та журналіст Андрій Шипілов. Інцидент стався на розподільчому пункті Алабіно у Московській області РФ.

Мобілізовані не захотіли віддавати екіпірування, яке їм довелося купувати власним коштом. За даними російських Telegram-каналів, контрактники вимагали у них не лише одяг, а й мобільні телефони. Новобранці ж вирішили організуватися і дали відсіч, побивши кривдників.

Внаслідок цього конфлікту 20 контрактників отримали серйозні поранення. "Під час бою російська кадрова армія зазнала поразки", – зазначив Шипілов.

Повідомляється, що вони змогли врятуватися, зачинившись в одному з приміщень частини, та викликали поліцію. Зрештою мобілізовані та контрактники домовилися, заяви до поліції ніхто з них у результаті не писав.

Зазначимо, що новобранцям у РФ майже все екіпірування доводиться купувати самостійно. А для тих, кому не вистачає на це грошей, з'явилася спеціальна пропозиція – кредит для військових на форму та аптечку. Відповідні оголошення помітили на вулицях Курська.

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...

Виставляв українців злочинцями, нацистами та вандалами: У Львові затримали колишнього військового-пенсіонера (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 12:53

За даними спецслужби, агітатор публікував дописи на підтримку Путіна, війська загарбників та Росії загалом. Щодо України чоловік дотримувався протилежних поглядів, виставляючи українців злочинцями та вандалами, нацистами, фашистами тощо. "При цьому, з-...