У Росії лікарні, школи і дитсадки переводять на опалення дровами, поки пропагандисти розповідають про замерзлу Європу

У Росії цієї зими лікарні, навчальні заклади, дитячі садки та відділи поліції опалюватимуть дровами та вугіллям. З цією метою російські держустанови підписують тисячі контрактів на закупівлю цих паливних матеріалів. Про це пише російське видання "Полігон Медіа" з посиланням на дані з сайту держзакупівель. Водночас російські державні ЗМІ роблять безліч сюжетів про замерзаючих європейців і енергетичну кризу, яка чекає на Захід через запроваджені проти Росії санкції, передають Патріоти України.

Повідомляється, що Бурятський республіканський індустріальний технікум придбав соснових дров на 498 тисяч рублів. Контракти на купівлю дров опублікували також Байкальський коледж туризму та сервісу, Тотемський політехнічний коледж та дитячий садок "Волошка" у Вологодській області. Контракти на купівлю дров та вугілля уклали лікарні у Костромській та Іркутській областях.

Також дровами запаслися Центр із забезпечення діяльності казначейства Росії у Новосибірську та поштові відділення у Тюменській області. Контракт на постачання дров уклав відділ МВС у Бабушкінському районі у Вологодській області та відділ МВС "Макаріївський" у Костромській області.

"Загалом на держзакупівлях лише за цей рік кілька тисяч подібних контрактів. При цьому "дров'яне опалення в Європі" – улюблена тема російської пропаганди. Державні ЗМІ написали вже десятки статей, які розповідають про енергокризу на Заході та замерзаючих європейців, які змушені топити будинки дровами", – пише видання.

Зокрема, "Російська газета" опублікувала замітку під заголовком "Bloomberg: У Берлінському парку Тіргартен жителі вирубали майже всі дерева, а тепер зацікавилися гноєм". У ній йдеться, що енергокриза змусила європейців перейти до обігріву будинків дровами і кінським гноєм.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...