"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Часів Яр, не захопивши на східному фланзі Богданівку, Іванівське, Кліщіївку та Андріївку, передають Патріоти України.

«У росіян є прив'язка до фетіш-дат. Це не тільки 7 травня, коли відбудеться інавгурація так званого путіна, а ще буде одна така дата — 9 травня. Це вказує на те, що дійсно російське командування ставить певні задачі перед підрозділами, які задіяні у наступі на Часів Яр», — вважає оглядач.

Проте, як зазначає Олександр Коваленко, достатнього ресурсу, щоб стрімко та потужно захопити укріпрайон, у ворога немає. Окупанти не створили умов, щоб реалізувати окупацію Часового Яру.

«А під умовами я маю на увазі захоплення селищ, які розташовані на сході від Часового Яру, а це Богданівка, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка, — каже Коваленко. — Кліщіївка та Андріївка — південний фланг по трасах 0506 та 0504. Тобто, якщо росіяни почнуть просування, то у них буде проблемним саме цей фланг. Відповідно, є ризик бути відрізаними. Потужні дії (російських агресорів. — Авт.) наступального характеру можуть розгорнутися вже після інавгурації (цей захід у росії запланований на 7 травня. — Авт.), скоріш за все у червні. Тобто друга половина 2024 року може каталізувати процес наступальних дій рф на Часів Яр».

"Якщо Вашингтон не піде на мирні переговори": Росія погрожує захопити ще більше українських територій

субота, 25 травень 2024, 23:16

Україна може втратити значні території, якщо США проігнорують пропозиції РФ щодо мирних переговорів. Про це заявив посол Росії у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов в інтерв’ю журналу Newsweek, передають Патріоти України. За його словами, згоди ...

Кількість загиблих від удару по Епіцентру в Харкові зросла

субота, 25 травень 2024, 23:01

Станом на вечір суботи, 25 травня, відомо про щонайменше шістьох загиблих внаслідок російського удару по Епіцентру у Харкові. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Ще щонайменше 40 людей зазнали травм внаслідок атаки. ...