​У Росії обмежать роботу Google та погрожують компанії штрафами

Проти сервісів Google можуть бути вжиті заходи щодо уповільнення трафіку. Про це заявив в понеділок Роскомнадзор, передають Патріоти України.

«Google не в повній мірі виконує обов'язок щодо виключення з пошукової видачі на території Росії посилань на інтернет-ресурси із забороненою в нашій країні інформацією. В середньому з пошукової видачі не видаляється від 20% до 30% посилань на заборонений в Росії контент, в тому числі на сайти терористичних і екстремістських організацій, сайти з порнографічними зображеннями неповнолітніх, а також онлайн-магазини з продажу наркотичних засобів», - цитує ТАСС заяву РКН.

У відомстві підкреслили, що Google загрожує штраф від 800 тис. до 4 млн рублів, якщо протягом доби компанія не відреагує на 26 тисяч повідомлень про видалення забороненої інформації. «У разі повторного правопорушення сума штрафу буде збільшена до однієї десятої сукупного розміру суми річної виручки компанії», - заявив РКН.
Зараз, за даними Роскомнадзора, Google вийшов на перше місце за кількістю невидаленого протиправного контенту. Це сталося після того, як Twitter видалив 91% забороненої владою інформації. 5 тисяч протиправних матеріалів припадають на YouTube, з них 3,5 тисячі - із закликами до екстремізму і більше 900 заборонених судом, повідомили в РКН.

"В Оленівці був жах, це концтабір": Морпіх Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:50

Морський піхотинець Михайло Діанов розповів про те, як вижив у російському полоні. Українського захисника утримували в колонії в Оленівці на окупованій території Донеччини, яка була для нього справжнім концтабором, передають Патріоти України. Про це мо...

"Ядерна зима" у жовтні: Екстрасенс розповів, наскільки реальні загрози Кремля застосувати ядерну зброю

неділя, 2 жовтень 2022, 8:38

Переможець литовської та учасник української "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв за допомогою карт таро спробував з'ясувати, чи варто Україні побоюватися застосування ядерної зброї Росією. За його словами, карти Таро показують, що це лише блеф з боку агр...