​У Росії обмежать роботу Google та погрожують компанії штрафами

Проти сервісів Google можуть бути вжиті заходи щодо уповільнення трафіку. Про це заявив в понеділок Роскомнадзор, передають Патріоти України.

«Google не в повній мірі виконує обов'язок щодо виключення з пошукової видачі на території Росії посилань на інтернет-ресурси із забороненою в нашій країні інформацією. В середньому з пошукової видачі не видаляється від 20% до 30% посилань на заборонений в Росії контент, в тому числі на сайти терористичних і екстремістських організацій, сайти з порнографічними зображеннями неповнолітніх, а також онлайн-магазини з продажу наркотичних засобів», - цитує ТАСС заяву РКН.

У відомстві підкреслили, що Google загрожує штраф від 800 тис. до 4 млн рублів, якщо протягом доби компанія не відреагує на 26 тисяч повідомлень про видалення забороненої інформації. «У разі повторного правопорушення сума штрафу буде збільшена до однієї десятої сукупного розміру суми річної виручки компанії», - заявив РКН.
Зараз, за даними Роскомнадзора, Google вийшов на перше місце за кількістю невидаленого протиправного контенту. Це сталося після того, як Twitter видалив 91% забороненої владою інформації. 5 тисяч протиправних матеріалів припадають на YouTube, з них 3,5 тисячі - із закликами до екстремізму і більше 900 заборонених судом, повідомили в РКН.

Витрати на оборону ФРН - американцям, а прибутки від проектів з агресором - німцям: Трамп згадав, як лаявся з Меркель через загрозу "Північного потоку-2"

неділя, 25 липень 2021, 7:55

Колишній президент США Дональд Трамп під час виступу на мітингу у Феніксі (штат Аризона) заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" незабаром буде завершено, а Росія завдяки цьому отримає мільярди доларів. Він згадав, як попереджав Ангелу М...

Розпиляють, чи відкриють по новій: З Макіївки зник пам'ятник першовідкривач вугілля на Донбасі Григорію Капустіну

неділя, 25 липень 2021, 6:10

На новий пам'ятник Капустіна, мабуть, грошей не вистачило - ймовірно, в черговий раз «відкриють» старий. Зі звичного постаменту в Макіївці зникла статуя Григорія Капустіна, якого називають відкривачем вугілля на Донбасі. Про це повідомляють місцеві паб...