У Росії оголосили осінній призов і заявили, що охочих йти на війну проти України не бракує

У Росії стартує осінній призов в армію і міноборони країни-агресора вирішило запевнити громадян, що строковики в жодному разі не братимуть участі у бойових діях на території України. Там стверджують, нібито на путінську "СВО" беруть лише контрактників, передають Патріоти України.
Призовну кампанію відомство оголосило з 1 жовтня у всіх суб’єктах РФ, окрім крайніх північних районів, де він "через клімат" почнеться 1 листопада. Про це пишуть пропагандистські російські Telegram-канали.
"Всі призовники будуть направлені для проходження військової служби на території РФ. У пункти дислокації ЗС РФ у нових регіонах (такими агресор називає тимчасово захоплені території України. – Ред.) або для участі там у виконанні завдань "СВО" військовослужбовці за призовом направлятимуться не будуть", – запевнили росіян у МО РФ.

Там навіть надали громадянам номер "прямої призовної лінії", наголошуючи, мовляв приймуть усі дзвінки, аби надати пояснення. Наперед вказали, нібито всі, хто відбув строкову службу, опісля будуть звільнені й обов’язково відправляться додому.

Російське міноборони заявили, що генштаб ЗС РФ не планує проводити додаткову мобілізацію для ведення війни проти України.

Разом із тим там тільки за, якщо опісля "охочі" строковики укладуть контракти та підуть на "СВО". Так само відомство буде раде бачити в лавах своєї загарбницької армії "добровольців".

Російське МО стверджує, що в них "значно збільшилася" кількість громадян, які "добровільно вступають" на військову службу за контрактом у ЗС РФ. Для того, щоб своєчасно їх "оформити", відомство навіть розширило мережу так званих пунктів відбору контрактників. Вербують росіян на контракт із армією РФ у "тісній взаємодії з органами держвлади" у різних регіонах.

"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

субота, 24 лютий 2024, 11:44

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію. При цьому він додав, що Захід має продовжувати над...

Донецьк був практично відкритий: Роман Світан назвав справжню причину втрати ЗСУ Авдіївки

субота, 24 лютий 2024, 11:30

Окупація російськими військами міста Авдіївка на Донеччині є дуже болючою втратою для України, оскільки це був важливий оборонний та наступальний рубіж. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю 24 Каналу. «Ав...