У Росії п’яний прапорщик застрелив контрактника - пропагандисти заявили, що він "героїчно" загинув у бою

У Росії пʼяний прапорщик застрелив 24-річного контрактника. Тим часом російська пропаганда зробила із загиблого "героя", заявивши, що він загинув у бою. Про це повідомляє "Телебачення Торонто". Про подію стало відомо зі зведення російської військової прокуратури Воронезького гарнізону, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще у квітні минулого року у військовій частині 91701. Внаслідок стрілянини загинув контрактник Нікіта Фролов.

"Приблизно о 12 год. 12.04.2022 старший прапорщик Живітченко О.С., перебуваючи у стані сильного алкогольного сп'яніння, вишикував 12 військовослужбовців за контрактом військової частини 91701, зокрема єфрейтора Фролова Н.О. Після цього Живітченко О.С. без видимих причин витяг з кобури пістолет ПМ, відправив патрон у патронник і здійснив не менше п'яти пострілів у напрямку військовослужбовців, що стояли перед ним", – сказано в документі.

Від отриманих поранень єфрейтор Фролов помер на місці. Пропагандисти ж вигадали байку про те, що росіянин "героїчно загинув у бою", та навіть повідомили, що російський диктатор Володимир Путін нагородив його орденом мужності. У рідному селищі Нікіти Фролова Воротинську поблизу Калуги на його честь провели боксерський турнір та встановили білборд із фото контрактника.

Кадирова на "троні" замінить син? Опозиціонер назвав важливий нюанс

вівторок, 26 вересень 2023, 6:25

Старший син глави Чечні Рамзана Кадирова 17-річний Ахмат наразі висувається до влади в Росії. Однак він навряд чи зможе очолити республіку після смерті батька, якщо це станеться найближчим часом. Головна проблема - його вік. Таку думку в ексклюзивному ...

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...