У Росії повістки приносять посеред ночі з умовою з'явитися у військкомат протягом 2 годин (відео)

У Росії рішення кремлівського диктатора Володимира Путіна про "часткову мобілізацію" виконується ударними темпами. Повістки розносять вночі із умовою з'явитися до військкоммату протягом двох годин, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікували російські канали у Telegram. На кадрах видно, що додому до росіянки прийшли жінки з червоними пов'язками на руках, які принесли повістки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Схоже, що пізно ввечері вони з'явилися не випадково, оскільки через декілька хвилин прийшли інші представниці військоммату, які запитували вже іншого чоловіка. Вони розповіли, що не мають права залишати повістки у поштових скриньках, оскільки вже за дві години призовники мають прибути у вказане місце. Їх самих на роботу також викликали нібито о 21 годині і змусили обійти чоловіків на дільниці.

Путін - у катастрофі: Аналітик назвав справжню мету візиту диктатора РФ до окупованих Криму та Маріуполя

понеділок, 20 березень 2023, 16:44

Політичний аналітик Армен Чибухчян вважає, що російський президент Володимир Путін відвідав окуповані Крим та Маріуполь із відчаю. Він розуміє, що весняний контрнаступ Сил оборони скоро, і тому у нього паніка. Таку думку Чибухчян висловив для 24 канал...

"Нервовий тік почався": Путін на зустрічі з Сі Цзіньпіном влаштував "спекотні" танці

понеділок, 20 березень 2023, 16:30

Сьогодні 20 березня прибув до Москви на зустріч з диктатором Володимиром Путіним, якому видали ордер на арешт, президент Китаю Сі Цзіньпін. Президент-диктатор Путін на зустрічі з Сі Цзіньпіном не міг контролювати свої ноги, передають Патріоти України. ...