У Росії повним ходом йде прихована мобілізація, вже набрали близько 15 тисяч "добровольців"

У Росії повним ходом йде прихована мобілізація. Російським контрактникам, які готові вирушити на війну в Україну, пропонують від 130 до 200 тисяч рублів на місяць (приблизно від 57 до 87 тисяч грн.). Про це повідомив російський незалежний військово-політичний експерт Юрій Федоров в ефірі програми "Блог. Строєва" на телеканалі "Новий світ", передають Патріоти України.

За його словами, на цей час під час такої "прихованої мобілізації" вже вдалося залучити до лав російської армії близько 10-15 тисяч осіб. "У кожному військкоматі, в ідеалі, має бути список осіб, які можуть бути призвані за критерієм віку та критерієм кваліфікації. Тобто із певними військово-обліковими спеціальностями. От цих людей запрошують у військкомат або надсилається повістка: "З'явитися для переоформлення документів". Людина з'являється здуру. Там їй пропонують підписати контракт та вирушити на війну в Україну", – описав процес "прихованої мобілізації" Юрій Федоров.

Експерт назвав таке вербування "добровольців" спробою "заткнути діри" в лавах російської армії. За його оцінкою, рівень підготовки таких контрактників є вкрай низьким. Також він зазначив, що спостерігається гостра нестача офіцерського складу.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...