
Депутат російської Держдуми Андрій Гурульов заявив, що внаслідок удару Росії по цивільній інфраструктурі в Україні може початися колапс. Він визнав, що окупанти воюють із мирним населенням нашої країни, та назвав злочинні дії "дуже ефективними", передають Патріоти України.
В ефірі пропагандистської програми він видав, що в будинках у Києві не буде газу, світла та води й українцям не буде як жити, тому всі "втечуть до західних кордонів". Дискусію з Гурульовим вели пропагандисти Ольга Скабєєва та Євген Попов.
Гурульов розмріявся, що вулиці Києва мало не затоплять нечистоти і почнеться епідемія. "А що нам до того, що в Києві в будинках немає світла та води? Ми ж із військовими воюємо, а не з цивільними", – збрехав Попов.
"А жити як? Якщо не буде нічого? Це ж колапс у країні. Це дуже ефективно, треба продовжити", – відповів Гурульов, публічно підтвердивши, що РФ воює саме проти цивільних, радіючи будь-яким проблемам у нашій країні.
Скабєєва відразу спробувала виправдатися, видавши, що вона нібито не зловтішається, просто росіян, які напали на нашу країну і вже сім місяців вчиняють звірства на чужих територіях, "довели до цього".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...