У Росії проблеми через дефіцит робочої сили: Розвідка Британії вказала на важливий момент

Росія відчуває дефіцит робочої сили, який стає значною проблемою в деяких секторах. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну.

Британські оглядачі наводять оцінку російського видання "Известия", за якою у 2023 році в Росії не вистачало 4,8 мільйона працівників. Зокрема, російська транспортно-логістична галузь не змогла заповнити 25% вакансій водіїв вантажівок протягом минулого року.

Дефіцит робочої сили принаймні частково спричинений війною Росії в Україні, яка призвела до мобілізації частини працездатного населення та еміграції деяких кваліфікованих фахівців.

Нещодавно дефіцит робочої сили посилився через обмеження на працевлаштування мігрантів, запроваджені після терористичного акту ІДІЛ-К під Москвою 22 березня 2024 року.

Внаслідок дефіциту робочої сили група російських парламентарів розглядає можливість внесення поправок до російського трудового кодексу.

Якщо вони будуть прийняті, це означатиме, що держава зможе переміщати працівників з місць, де їх надмір, туди, де не вистачає робочої сили.

Переміщення буде тимчасовим, і працівники будуть переводитися лише за їхньою згодою. Однак, хоча це і не є примусовим, це потенційний крок до мобілізації робочої сили, йдеться в огляді.

"Нагадують партизанський загін": Екскомандувач російських ВДВ публічно розкритикував армію Путіна

середа, 12 червень 2024, 20:27

Колишній командувач Повітряно-десантними військами РФ, а нині депутат Держдуми Володимир Шаманов розкритикував російське Міністерство оборони за забезпечення окупантів неякісним обмундируванням. Про це пише Newsweek з посиланням на російські пропаганди...

Ми не проти, але...: Міністр оборони Нідерландів назвала умову, за якої Україна може бити по території Росії з F-16

середа, 12 червень 2024, 19:54

Нідерланди не проти того, щоб Україна використовувала їхні винищувачі F-16 для ударів по військових цілях на території Росії. Однак є одна умова — дотримання міжнародного гуманітарного права. Про це заявила міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен в...