У Росії продовжилась мобілізація після її нібито "завершення": Деякі довірливі жертви попалися, бо "не зрозуміли ризиків"

У Росії досі реєструють видачу повісток чоловікам після нібито завершення часткової мобілізації, зазначають Патріоти України.

Як пише Telegram "Baza", черговий випадок зафіксовано в Уфі. Місцевому мешканцю видали повістку і запросили на мобілізацію. Прикметно, що повістку росіянину вручали по телефону.

Чоловік вирішив сходити до військкомату, оскільки не бачив ризиків "зарахуватися" до лав ЗС РФ після офіційного завершення мобілізації. Однак на практиці все вийшло трохи по-іншому, зазначає видання.

У військовому комісаріаті чоловікові видали повістку на 17 листопада. Сказали: "Прийдете і все дізнаєтеся". У документі зазначено, що військовозобов'язаний повинен з'явитися до військкомату для "відбору на призов по мобілізації".

Мобілізація в Росії

21 вересня Путін у відповідь на військові поразки на фронті оголосив у Росії часткову мобілізацію. Проте вже за місяць заявив, що її завершено. На думку західних експертів, хід примусової мобілізації тимчасово призупинили, щоб звільнити бюрократичну пропускну здатність для звичайного осіннього призову.

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...

Загроза дефіциту озброєнь на фронті: Конгрес ухвалив держбюджет США без допомоги Україні у 6 млрд доларів

субота, 30 вересень 2023, 23:30

Палата представників Конгрессу США схвалила тимчасове фінансування уряду, що дозволить уникнути так званого шатдауну. Про це повідомила The Washington Post у суботу, 30 вересня. Вказано, що о Палата представників ухвалила резолюцію про продовження терм...