У Росії прокоментували можливість обміну Вишинського на українських моряків

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова прокоментувала можливість обміну керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського на 24 українських моряків", повідомляють Патріоти України.

«Президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін - проти таких підходів, коли про людей говорять як про обмінний фонд. І сам Кирило Вишинський каже, що він не згоден ні на які обміни, і буде домагатися виправдувального вироку», - сказала вона.

Москалькова додала, що потрібно шукати інші «правові та моральні механізми», завдяки якому «люди повернуться додому, до родин».

Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

середа, 22 січень 2020, 1:00

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років. У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україн...

Хіти тижня. Економіст розповів, коли долар почне по-справжньому рости

середа, 22 січень 2020, 0:10

Долар неминуче почне рости - це питання часу. Долар падає через помилкову, надмірно жорстку монетарну політику Національного банку. Про це в інтерв'ю говорить економіст Борис Кушнірук, передають Патріоти України. "Останні кілька років у нас кредитували...