У Росії прокоментували можливість обміну Вишинського на українських моряків

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова прокоментувала можливість обміну керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського на 24 українських моряків", повідомляють Патріоти України.

«Президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін - проти таких підходів, коли про людей говорять як про обмінний фонд. І сам Кирило Вишинський каже, що він не згоден ні на які обміни, і буде домагатися виправдувального вироку», - сказала вона.

Москалькова додала, що потрібно шукати інші «правові та моральні механізми», завдяки якому «люди повернуться додому, до родин».

"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...