У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

"Голова РПЛ (Ради з прав людини - ред.) запропонував збільшити призовний вік натуралізованих громадян РФ до 45-50 років (зараз, якщо їм більше 27 років, вони не підлягають призову)", - зазначається у повідомленні.

Варто додати, що натуралізовані росіяни - це особи з інших країн, які отримали громадянство РФ, а не були народжені з ним. Як відомо, РПЛ підпорядковується безпосередньо адміністрації президента РФ Володимира Путіна.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...