У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

"Голова РПЛ (Ради з прав людини - ред.) запропонував збільшити призовний вік натуралізованих громадян РФ до 45-50 років (зараз, якщо їм більше 27 років, вони не підлягають призову)", - зазначається у повідомленні.

Варто додати, що натуралізовані росіяни - це особи з інших країн, які отримали громадянство РФ, а не були народжені з ним. Як відомо, РПЛ підпорядковується безпосередньо адміністрації президента РФ Володимира Путіна.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...