У Росії родичі загиблих в Україні окупантів отримують "похоронки", надруковані в СРСР у 1974 році (фото)

Родичі загиблих в Україні російських солдатів отримують "похоронки" з СРСР. Документи надрукували ще в 1974 році. Про це розповіла правозахисниця Марина Литвинович у Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, такі документи зразка СРСР навіть "дають право на пенсії і пільги". "Повідомлення про смерть, що приходять зараз батькам загиблих солдатів, віддруковані на Держзнаку в 1974 році, а також є "документом", що дає право клопотати про призначення пенсій і пільг, встановлених законодавством СРСР. Тобто армія ще живе при СРСР. Тільки от питання-ще чи вже?", - зазначила Литвинович.


"Під вогневим контролем фактично всі підходи": У ЗСУ розповіли, що операція з оточення росіян біля Лимана перебуває "на етапі завершення"

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:27

На Донеччині тривають запеклі бої. Наразі Генштаб не називає населені пункти, де вже перебувають українські захисники. Речник східного угруповання військ Сергій Череватий повідомив, що не варто поспішати говорити про перемоги навіть коли з'являються ві...

У Херсоні ліквідували полковника ФСБ, якого призначили місцевим гауляйтером (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:14

У кімнату будинку в центрі Херсона, де мешкав Катериничев, вночі прилетіло дві ракети – окупант загинув, не пропрацювавши на своїй "посаді" і двох місяців. РосЗМІ повідомили про удар ЗСУ, передають Патріоти України. До слова, Катериничев називав себе "...