У Росії шукають способів "вирватися" із ситуації позиційної війни, але у військ Путіна великі проблеми, - ISW

Російські військові блогери стверджують, що російська армія намагається компенсувати ті удари, яких зазнає від українських безпілотників, щоб вийти з позиційної війни. Проте наразі їм це не вдається, адже українські війська атакують всі скупчення ворожих сил, що перевищують розмір батальйону. Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW). До того ж українські війська атакують скупчення російських сил навіть у ближньому тилу, передають Патріоти України.

За словами російського військового блогера, військам РФ потрібно розібратися, як вийти з позиційної війни, проте окупантам складно сконцентрувати достатню кількість сил для прориву українських ліній, оскільки українські війська одразу завдають удару по скупченнях сил, що перевищують розмір батальйону.

Українські сили також атакують невеликі російські групи, які складаються з одного-двох піхотних рот і 10 бронемашин, використовуючи для цього безпілотники. Це завдає перешкод російським військам навіть досягти передових оборонних рубежів українців.

Російський мілблогер поскаржився, що для російських військ єдиним рішенням у такій ситуації залишається атака 10-20 піхотинців з бронетехнікою, яка підтримувала б їх на "екстремальній" відстані позаду піхоти.

Військовий блогер, пов'язаний з Кремлем, висловив згоду із першим блогером, вказуючи, що український технологічний розвиток ускладнює концентрацію кількох дивізій російських військ в певному географічному районі, щоб ЗСУ не виявили концентрацію цих сил та не атакували.

Російський мілблогер відзначив, що для того, аби вийти з позиційної війни російським військам необхідно отримати перевагу в непрямому вогні над українськими військами, а також модернізувати систему командування і управління. Він акцентував на тому, що російським військам на передовій необхідно мати швидкий зв'язок для мінімізації часу між виявленням та ураженням цілі, і що ці зміни можуть відбутися лише при суттєвих змінах у процесах С2.

Характеристики і проблеми, які були визначені російськими блогерами під час останніх обговорень, переплітаються з численними системними труднощами, з якими російська армія стикається протягом тривалого часу.

За висновками аналітиків, наразі немає жодних вказівок на те, що російське військове керівництво значно поліпшило будь-яку з виявлених проблем на операційному рівні, необхідному для прориву позиційного фронту в одній чи кількох зонах театру воєнних дій. Проте нещодавно російські війська продемонстрували свою здатність досягати обмежених тактичних успіхів під час інтенсивних наступальних операцій, попри ці системні труднощі, зокрема, під Куп'янськом (Харківська область) та Авдіївкою (Донецька область).

Велика небезпека для України: Скільки "Шахедів" Росія виробляє на місяць

п’ятниця, 22 листопад 2024, 12:15

Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...

Буде злам? Бойові дії в Україні можуть завершитися у 2025 році, - The Economist

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:45

2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...