
На заводі "Авангард" у місті Стерлітамак у Башкортостані стався вибух, троє людей загинуло, повідомляють п російську службу "Радіо Свобода"
Вибух стався, коли ремонтна бригада демонтувала трубопровід в одному з цехів. Усі три члени бригади загинули.
За фактом загибелі людей заведено кримінальну справу про порушення правил промислової безпеки. Причини події встановлюються.
Як заявили у слідчому комітеті, припускають, що робітники порушили техніку безпеки під час різання труб, і газоповітряна суміш спалахнула.
Довідково: Стерлітамакський завод "Авангард" належить державній корпорації "Ростех" і виконує оборонне замовлення. Він виробляє деталі для ракетних систем залпового вогню. Підприємство перебуває під санкціями Євросоюзу, а також Швейцарії та України.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...