"У Росії теж є проблеми": Буданов оцінив, чи захопить ворог після Авдіївки весь Донбас

Захоплення ворогом Авдіївки - найпомітніша ознака зміни динаміки повномасштабної війни. Однак у російських військ "немає сил", щоб досягти мети щодо захоплення Донецької та Луганської областей цього року. Про це начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив у інтерв’ю The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

Буданов визнав, що українські війська перебувають у важкому становищі, водночас зазначивши: "Але у Росії теж є проблеми".

Начальник ГУР пояснив, професійна російська армія була значною мірою знищена в перший рік повномасштабного вторгнення до України, тому зараз РФ кидає в атаки ненавчених мобілізованих.

Буданов також вказав, що Росія використовує більше артилерійських снарядів, ніж здатна виготовити. І хоча торік на озброєння ворога надійшли сотні танків, більшість із них були старими моделями, знятими зі зберігання і відремонтованими. Нових танків було всього 178.

У результаті, за оцінками начальника ГУР, Росії буде важко досягти своєї головної стратегічної мети – захопити всі райони Донецької та Луганської областей цього року.

"У них немає сил", – сказав Буданов. Він також прокоментував захоплення ворогом Авдіївки, на що в окупантів пішло два роки важких атак: "Це успіх великої, могутньої російської армії?".

У публікації вказано, що західні чиновники та аналітики розглядають думку Буданова як оптимальний сценарій для України 2024 року. Якщо держава зможе вести грамотну оборону, послаблюючи сили противника, одночасно відновлюючи власні сили, то 2025 року зможе почати новий контрнаступ на ослабленого ворога.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...