У Росії великі проблеми: Україна домінує в західній частині Чорного моря, - британська розвідка

Після краху Чорноморської зернової ініціативи імпульс України дозволив їй домінувати в західній частині Чорного моря. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

Зазначається, що постійні успіхи українських атак безперервно змушують Чорноморський флот відступати. Водночас нещодавні події, такі як затоплення Тарантул III класу "Івановець" і "Цезар Куніков", призвели до звільнення другого командира ЧФ.

"Незважаючи на здатність Росії продовжувати удари по Україні, використовуючи судна в умовах відносної безпеки східного Чорного моря, стає все очевидніше, що оборонна позиція, обрана для зменшення неконвенційного підходу України до морської війни, не працює так, як було задумано", - припускають у розвідці.

Натомість на стратегічному рівні підхід України позбавив Росії можливості втручатися в її морські торговельні шляхи. Крім цього, з моменту краху Чорноморської зернової ініціативи імпульс України дозволив їй домінувати в західному Чорному морі.

"Це призвело до збільшення її експорту через односторонній гуманітарний коридор, забезпечивши більші обсяги торгівлі, ніж у рамках BSGI, поставивши їх на рівень до довоєнного рівня", - додали у розвідці.

Штурмовики Шторм Z страшно розлючені "кілалавам" й записали відеозвернення до Путіна, типу "страдалі, ваєвалі..." (відео)

неділя, 26 травень 2024, 9:05

В оприлюдненому ресурсом повідомленні йдеться: "Дощові черв'яки, вони ж зеки-недобитки просять недофюрера розібратися, чому чинуші в кабінетах "хамськи" штовхають "спецконтингент". . Зокрема, колишні ув'язнені на записаному відео стверджують, що держа...

"Той, хто поінформований і попереджений, - сильніший": Зеленський назвав країни, які хоче окупувати Росія

неділя, 26 травень 2024, 8:48

Президент України Володимир Зеленський висловив думку про те, що наступними цілями агресорки Росії можуть бути країни Балтії - Естонія, Литва, Латвія, а також Молдова та Казахстан. Про це глава держави сказав в інтерв'ю виданню "Власть". З його слів, у...