У Росії влаштували істерику на ТБ - обізвали Шольца "виродком" та пригрозили ядерною зброєю (відео)

У Росії знову ображають європейських політиків та погрожують світові ядерним ударом. Чергові погрози та образи висловив депутат російської Держдуми Олексій Журавльов в ефірі державного пропагандистського телеканалу РФ, передають Патріоти України.

Журавльов назвав "виродком" канцлера ФРН Олафа Шольца і погрожував змусити його діяти на користь Росії. Відео з погрозами з'явилося у мережі.

"І Шольц тут заявляє: "Ми не можемо прийняти правила, які хоче нам диктувати Російська Федерація". Ти хто такий, виродок? А ми можемо ваші правила прийняти, так? Ні, не вгадав! Якщо ти не можеш прийняти ці правила, то ми тебе змусимо їх прийняти!" – біснувався в ефірі чергового пропагандистського ток-шоу на "Росія 1" Журавльов.

Вже традиційно для держави-агресора "балакучі голови" російського телевізора взялися погрожувати світові ядерним ударом. Мовляв, через те, що цивілізований світ не бажає виконувати ультиматуми дикунів із ядерною зброєю, – він їм "не залишає вибору". Цього разу Журавльов погрожував ядерною війною не Україні, а Німеччині та іншим європейським країнам. США при цьому, з огляду на істеричні верески депутата, "злякаються" Росію і ніяк не відреагують на удар, про який російські людожери мріють уже не перший місяць.

"І треба Шольцу знати точно: хлопці, якщо ви нас змусите реально застосовувати ядерну зброю... У нас іншого виходу не буде. Але я дуже сумніваюся, коли вам туди прилетить, виродки, що Сполучені Штати теж – швидше давай атакувати Росію. Не смикнуться взагалі!" – бився в істериці так званий депутат.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...