
У Росії вперше озвучили втрати під час заходу Російського добровольчого корпусу (РДК) у Шебекіно Білгородської області 4 червня. Губернатор Псковської області Михайло Ведерніков повідомив у Telegram про 14 загиблих військових.
"Ще одна важка подія, про яку треба сказати, це прощання з військовослужбовцями з Великих Лук, Псоквського, Великолузького, Новосокольницького, Пустошинського та Опочецького районів. Вони загинули на початку місяця при атаці ДРГ на Білгородську область. На цей час нам відомо про як мінімум 14 загиблих", - написав він.
Ведерніков також розповів, що ще десять російських військовослужбовців опинилися в полоні під час рейду. Трьох бранців, за його словами, вже вдалось обміняти.
Нагадаємо, 4 червня російські повстанці заявили, що зайшли до передмістя Шебекіно Бєлгородської області. Пізніше легіон Свобода Росії й Російський добровольчий корпус запропонували губернатору Бєлгородської області В'ячеславу Гладкову провести переговори в обмін на двох російських полонених.
Очільник регіону відмовився приїжджати до РДК для обміну полоненими. Повстанці заявили, що передадуть їх в обмінний фонд України.
11 червня в РДК заявили, що передали РФ російських військовополонених, які склали зброю в районі Нової Таволжанки у Шебекінському районі. При цьому один з полонених висловив бажання перейти до РДК.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...