
Росія й надалі шукає способи розв'язання проблеми з мобілізацією на війну проти України. У ворожій армії пропонують брати солдатів на службу за контрактом після закінчення школи. Таку поправку російській Держдумі рекомендував ухвалити парламентський комітет оборони, передають Патріоти України.
Поправка дасть змогу укладати контракти з 18-річними росіянами після закінчення ними середньої школи. Хоча нині для цього потрібно закінчити училище або технікум, звідки, опанувавши професію, виходять щонайменше на рік-два старшими.
Згідно з офіційними даними міноборони РФ, нині кількість призовників, яких відправляють до армії після завершення навчання у школі, не перевищує 5%. Інші мають відстрочку. Проте новий законопроєкт дасть змогу рекрутувати їх за контрактом.
Водночас іще наприкінці травня диктатор Володимир Путін підписав закон, яким дозволив брати на службу за контрактом старших громадян. Якщо раніше межа була 40 років, то нині вирушити до війська можуть чоловіки до 50 років.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...