У Росії з неба падала військова техніка, багато постраждалих серед десантників (фото, відео)

Військові порушили техніку безпеки, через що постраждали кілька із них самих.

Військова техніка впала під час навчань. Фото: скріншот з відео.

У Росії під час навчань під Оренбургом з літака скинули військову техніку, в результаті чого постраждали п'ятеро військових. Про це повідомляє Telegram-канал LifeShot, публікуючи фото і відео з місця інциденту, передають Патріоти України.

За даними Telegram-каналу, дві бронемашини десанту, які скинуло Міноборони РФ розбилися вщент. Це сталося під час навчань "Центр-2019". "Техніку скинули з літака, а парашут повністю не розкрився. Також постраждали п'ятеро солдатів. Їх з різними переломами доставили в госпіталь", - йдеться в повідомленні.

Попередньо, військові порушили техніку безпеки. "Скидати десант можна тільки при пориві вітру до восьми метрів в секунду. А в той день були всі 15. Хто віддав такий наказ - зараз з'ясовується", - додають автори.

На розбудову розвідки Повітряних сил ЗСУ витратять майже $900 000 000

субота, 30 травень 2020, 17:23

Протягом наступних 15 років на розвиток системи розвідки Повітряних Сил Збройних Сил України у коштовно-грошовому вигляді по альтернативних цільових моделях необхідно витратити 25 мільярдів гривень (у цінах 2020 фінансового року) або близько $0,9 млрд....

Зеленський та його родина отримали за рік майже 29 млн грн

субота, 30 травень 2020, 16:58

Сума одержаної Главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн. Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік. Згідно з декларацією, дох...