У Росії заговорили про територіальні суперечки з Україною: це означає заміну політичної позиції, - Арестович

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що у Росії відбувається заміна політичного словника, що означає заміну політичної позиції. Йдеться невдоволення РФ розширенням Північноатлантичного альянсу. Про це Арестович сказав в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube, передають Патріоти України.

Так він прокоментував слова прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова про те, що "Україна і РФ мають територіальні суперечки", а у випадку з Фінляндією та Швецією, які вирішили вступити до НАТО, такої проблеми немає.

"Виявляється, вони ніколи не були проти розширення НАТО, вони просто мають з Україною територіальні суперечки. А Швеція та Фінляндія – будь ласка, на здоров'я... По-перше, вони збрехали з приводу нерозширення НАТО, а друге – виявляється, у нас територіальні суперечки. Це де, це Крим?" – сказав Арестович.

На його думку, таким чином Кремль "продає" росіянам мирну угоду, яка буде укладена у майбутньому. "Воно звучить так: щодо Криму (у РФ з Україною – Ред.) територіальні суперечки, а щодо НАТО ми як би і проти України, але...тобто вони позначили контур своєї майбутньої згоди", – пояснив радник глави ОП.

Загалом думка Росії щодо вступу України до НАТО більше не відіграє жодної ролі, зазначив Арестович. "Ми можемо констатувати, що відновилася дискусія щодо НАТО, і вона може означати три речі. Перше: американці дають зрозуміти всьому іншому блоку, що вони позитивно ставляться до цього (вступу України до НАТО – Ред.) і пропонують починати дискусію всередині блоку. Друге: що ПДЧ неважливий, що є прискорена процедура. Третє: оскільки справа йде до військової поразки Кремля, ніхто не питатиме у країни, яка зазнала поразки, вступати чи не вступати", – резюмував Арестович.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...