У Росії заявили про спробу замаху на олігарха Малофєєва та показали відео закладки бомби - звинуватили "українські спецслужби"

У Росії заявили про спробу замаху на олігарха Малофєєва та показали відео закладки бомби: звинуватили "українські спецслужби"

У Росії заявили про спробу замаху на олігарха Костянтина Малофєєва, який є одним із головних ідеологів "російської весни" 2014 року. В організації вбивства звинуватили "українські спецслужби", передають Патріоти України.

Там також показали відео нібито закладання бомби. Зокрема, в організації запланованого підриву звинувачують засновника "Руського добровольчого корпусу" Дениса Капустіна, який воює на боці України. У ФСБ стверджують, що замах на Малофєєва готувався "за тією ж схемою, яка була використана при вбивстві Дарії Дугіної".

"Хочу запевнити, що ні сьогодні, ні завтра ніщо – ні погрози, ні теракти – не вплинуть на мою гарячу та щиру патріотичну позицію", – зазначив він. За фактом замаху ФСБ РФ відкрила кримінальну справу за статтями про теракт та участь у діяльності терористичної організації, а також про незаконний обіг вибухових речовин.


"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...