У Росії закликали застосувати гіперзвукову зброю в Україні - впевнені, що це "наблизить" їх до "перемоги"

Російський депутат Андрій Гурулєв пригрозив застосуванням гіперзвукової зброї на території України. Причина цього - масштабні поставки західної зброї. Про це він заявив у ефірі російського телебачення. На думку Гурулєва, це може наблизити РФ до перемоги, передають Патріоти України.

Депутат прокоментував термін, за який, на його думку, українські військові зможуть навчитися керувати закордонним озброєнням.

"Якщо це підготовлений екіпаж, який працював на наших танках Т-72, Т-80, Т-90, то три дні вистачить їм, щоб освоїти ці танки. Якщо людина вперше сідає в танк, то три місяці. У танках Леопард і Абрамс нічого особливого немає, це не диво-зброя. Наші сучасні танки не гірші точно", – заявив він.

Крім того, Гурулєв закликав командування ЗС РФ застосувати гіперзвукову зброю. "Ми його для цього розробляли, ми зобов'язані його застосувати, це дасть нам поступ до швидкої перемоги, збереже життя наших воїнів, це потрібно робити", – сказав він.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...