У Росії залишилося менше 50% від тих ракет, які були до початку війни - дані розвідки

У Росії залишилося не більш ніж 45% від тих ракет, які були до початку війни. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

"За нашими підрахунками, в них залишилося не більше 45% від тих ракет, які були до початку війни. Особливо складна в них ситуація з "Іскандерами". Там взагалі залишилося приблизно 20% від того, що було, а може, навіть і менше. Складна ситуація з тими ж "Калібрами", це досить ефективна ракета, але їхня кількість не така велика. Через те вони використовують ці X-22 та С-300 в наземному варіанті. Але ці запаси вичерпуються", - зазначив він.

За словами Скібіцького, за всіма нормативними документами Росія повинна мати 30% резерву, а його за деякими видами ракет уже майже немає. Наприклад, за тими ж "Іскандерами".

"Тому вони будуть використовувати інші засоби ураження. Вони зараз активно використовують "Ураган", "Смерч" – це те, що дозволяє здійснювати обстріл на короткій дистанцій, на 70-80, максимум до 100 кілометрів. Ми бачимо, що противник якраз інтенсивно обстрілює цими системами Миколаїв, Запорізьку область, Харків. Цими системами вони будуть намагатися зруйнувати нашу інфраструктуру, об'єкти тепломережі, бойові порядки і задвати психологічного тиску на наше місцеве населення. Вони розуміють: якщо не буде тепла, то настрій населення буде зовсім інший", - зазначив він.

У Росії такоє є проблеми з гіперзвуковим авіаційним ракетним комплексом "Кінжал". За даними представника ГУР, це ті зразки, які першими надійшли на озброєння. Вони не пішли в масове виробництво.

"Вони їх застосовували, це ефективна зброя, але вона використовується для демонстрації сили як для нас, так і для наших партнерів. В тому числі для США та Китаю, показуючи, що вони мають гіперзвукове озброєння", - резюмував він.

Змінився до невпізнання: Прес-секретар Саакашвілі показала, як він зараз виглядає (фото)

середа, 1 лютий 2023, 13:43

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі проходить лікування в клініці "Вівамед", тому він дистанційно взяв участь в судовому засіданні у справі про відтермінування його вироку або звільнення, інформують Патріоти України. Як повідомляє "Грузія onlin...

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, - ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...