"У Росії запаси безмежні": Орбан цинічно звинуватив Захід у затягуванні війни в Україні

Пропутінський прем'єр Угорщини Віктор Орбан цинічно заявив, що війна в Україні нібито затягнеться. Він закликав парламент готуватись до тривалих бойових дій і поскаржився на економічні наслідки. Про це повідомляє Mandiner, передають Патріоти України.

"У нашому східному сусідстві йде війна між Україною та Росією, і від війни страждатиме все більша і більша частина світу", - заявив він.

Орбан невдоволений через західні санкції, які були накладені на РФ внаслідок повномасштабного вторгнення в Україну та заявив, що вони нібито перетворили "локальну війну на глобальну економічну".

"Угорщина зараз стикається з цією глобальною економічною війною. Тепер усім ясно, що слід очікувати затяжної війни. ЄС і США допомагають Україні і зброєю, і грошима, а в Росії запаси безмежні... Захід на боці війни, Угорщина на боці миру" , - сказав Орбан.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...