У Росії затримали "полк" самопроголошеної "ЛНР", який втік з України, - ГУР Міноборони

Російські прикордонники затримали "полк ЛНР", який тікав з поля бою й забрів у Бєлгородську область РФ. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України.

Як зазначається в новому перехопленні, дружина військового з "ЛНР", який зараз знаходиться на території Херсонської області, розповідала про спробу одного з підрозділів відступити із зони бойових дій.

"В результаті, вступили в конфлікт з російськими прикордонниками: "Вони там потрапили в якийсь "заміс", звідки виходили швидко-швидко і випадково в Бєлгородську область забрели. Командування звалило, кинуло їх. За підсумками командування десь дома, в Ровеньках. А вони там. Їх прикордонники затримали та тримають там. Не розуміють хто вони й що з ними робити. Кажуть, хто ви такі, ніде ви не числитеся. Зараз там розбираються з цим полком. Якась купа людей зі зброєю, незаконно перейшли кордон", - повідомили в розвідці.

Здійснили чергове диво: Медики успішно вилучили частину гранати з тіла пораненого бійця у польових умовах

понеділок, 6 лютий 2023, 6:44

Мужність зараз проявляють не лише воїни ЗСУ, але й військові медики, які часом стикаються з неочікуваними небезпеками. Так, 4 лютого хіруги в польових умовах знову провели операцію з видалення гранати ВОГ, яка не розірвалася, з тіла військовослужбовця....

"Братство": У Росії працює секретний український батальйон, який влаштовує окупантам "бавовну", - The Guardian

понеділок, 6 лютий 2023, 6:30

На окупованих територіях України та Росії діє Добровольча група українського спецназу - секретний батальйон "Братство", який веде боротьбу з РФ, передають Патріоти України. Робота спецназівців варіюється від викрадення кремлівських чиновників до знище...