"У росіян - тактика репресій навіть щодо своїх": Мусієнко розповів про панічні настрої окупантів

У лавах російських загарбників поширюються панічні настрої. Тому у ворожій армії все більше застосовують тактику репресій до деморалізованих солдатів, передають Патріоти України.

Про це 24 каналу розповів керівник Центру військово-політичних досліджень Олександр Мусієнко. За його словами, репресії все ж не надто лякають окупантів, бо багато хто вже починає розуміти.

Мусієнко зазначив, що серед російських військових на Півдні застосовується тактика репресій. До того ж відомо про те, що вони добивали своїх же важкопоранених солдатів.

Крім того, помітно, що зараз іде досить серйозний тиск, погрожують кримінальною відповідальністю, розправами, ув'язненням на 20 років за зраду батьківщини, – сказав керівник Центру військово-політичних досліджень.

Він наголосив, що всі ці інструменти вже максимально застосовуються росією. Однак це не дає такого ефекту, щоб велика кількість російських військових виявила готовність бігти на амбразуру й на свідому смерть.

Є певна кількість підрозділів, які відходять, фактично даючи можливість, зокрема, проломлювати лінію фронту і проходити далі українським силам, – заявив Мусієнко.

Тому, констатував він, можна робити висновок, що репресії не надто лякають тих окупантів, які відходять й утікають. Бо багато хто вже починає розуміти.

Мусієнко заявив, що із живої сили, на яку можуть розраховувати росіяни, нині є сформований третій армійський корпус. Однак щодо його боєздатності є різні питання.

Тому що вони мали сформувати 20 тисяч, принаймні про це була інформація з різних джерел. Потім змінилося на 15 тисяч. Зараз кажуть у реальності є 11 – 12 тисяч, можливо, дещо більше,– зауважив керівник Центру військово-політичних досліджень.

За його словами, цей третій армійський корпус перекидають у Ростовську область, а звідти ніби як по 2 – 3 батальйонно-тактичних групи намагаються перекидати на Схід.

Крім того, додав Мусієнко, росіяни намагаються формувати загони у республіках. Однак охочих сотнями тисяч там не спостерігається. Тому поки що окупанти можуть розраховувати тільки на те, аби відступати і боронитися з інших позицій чи втікати.

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...