
Внаслідок вибухів у Бердянську 8 лютого були влучання в захоплений росіянами аеродром і знищені понад 100 ворожих бійців. Про це Бердянська міська військова адміністрація повідомила в Мережі 9 лютого, передають Патріоти України.
"Отримали від наших захисників уточнену інформацію про вчорашні вибухи: є влучання в аеродром", – вказано в заяві.
"Цим прильотом наші воїни знищили більше ста окупантів. Також постраждали склад з боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами і радіолокаційна станція", – додали в МВА.
Нагадаємо, в середині січня стало відомо, що окупанти почали облаштовувати нову авіабазу в аеропорту Бердянська та розміщувати там гелікоптери. Станом на той час на території було зафіксовано щонайменше 17 гелікоптерів ворога та різні фортифікаційні споруди.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...