У росіян запитали, чому війна проти України затягнулася - більшість відповіли тезами пропаганди (відео)

Журналісти опитали росіян щодо причин тривалої "спецоперації" в Україні. Більшість із них відповіли тезами російської пропаганди, що звучить у РФ із кожного "ящика": намагаються зберегти життя, ніхто не знає термінів, владі видніше, але точно, все на краще, передають Патріоти України.

Відповідне відео опублікувало Радіо Свобода. Порадувала відповіддю єдина жінка, яка вважає, що "спецоперація" затягнулася, бо росіяни не можуть впоратися з Україною (щоб подивитись відео, доскролльте до кінця новини).

"Я вважаю, що Україна переможе!" – наголосила вона. Інші ж відповідали на запитання на кшталт "російського телевізора". "Сторони не можуть дійти якоїсь згоди. Складно про це говорити", "А хто знає, що вона затягнулася?", "Щоб казати, затягнулася вона чи ні, потрібно спочатку ознайомитись із графіком проведення "спецоперації"", "Просто ми зберігаємо життя наших солдатів", "Тяжко "демілітаризувати" всю Україну, там страждають мирні жителі і щоб їх не вбивати... Щоб менше жертв було", – відповідали росіяни, а деякі взагалі відмовлялися про це говорити.

Щоправда, знайшовся ще один чоловік, який зрозумів, що Україна "виявилася більш підготовленою, ніж вони припускали" і що за 8 років, які минули з 2014 року, "дуже багато що змінилося".

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...