У російській Уфі сталася масштабна пожежа на залізничній станції (відео)

У російському місті Уфа сьогодні надвечір, 9 червня, сталась масштабна пожежа на залізничній станції. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України.

Як зазначається, на залізничній станції горять цистерни та склад з пально-мастильними матеріалами. Причина займання поки що невідома, про постраждалих також не повідомляється.

На цей момент відомо, що на залізничному вокзалі горять 10 цистерн з паливом, вогонь перекинувся на та склад паливно-мастильний матеріалів. Площа пожежі – 300 кв. м.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...