У російському МЗС відхрестилися від загроз ядерною зброєю та згадали про "витівки НАТО"

Представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова категорично зреклася шантажу Москви ядерною зброєю. Чиновниця та пропагандистка вказала, що Кремль ніколи нікому не загрожував боєголовками масової поразки, це все "витівки НАТО". Слова Захарової передало агентство "ТАСС", інформують Патріоти України.

Вона запевнила, що Росія стоїть на позиції в жодному разі не розв'язувати ядерної війни. "Ми неодноразово про це говорили. У цій війні не може бути переможців, тільки переможені", – зауважила вона.

Захарова вважає, що градус "ядерної дискусії" штучно завищуються "НАТОцентричними структурами, НАТОцентричними країнами та їхніми інтересами, що обслуговують в інформаційній сфері". "Ми не маємо наміру брати участь у цьому жахливому дискурсі, присвяченому накачуванню ядерної риторики", – підсумувала вона.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...