У російському МЗС відхрестилися від загроз ядерною зброєю та згадали про "витівки НАТО"

Представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова категорично зреклася шантажу Москви ядерною зброєю. Чиновниця та пропагандистка вказала, що Кремль ніколи нікому не загрожував боєголовками масової поразки, це все "витівки НАТО". Слова Захарової передало агентство "ТАСС", інформують Патріоти України.

Вона запевнила, що Росія стоїть на позиції в жодному разі не розв'язувати ядерної війни. "Ми неодноразово про це говорили. У цій війні не може бути переможців, тільки переможені", – зауважила вона.

Захарова вважає, що градус "ядерної дискусії" штучно завищуються "НАТОцентричними структурами, НАТОцентричними країнами та їхніми інтересами, що обслуговують в інформаційній сфері". "Ми не маємо наміру брати участь у цьому жахливому дискурсі, присвяченому накачуванню ядерної риторики", – підсумувала вона.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...