"У Росію повернеться багато трун": Резніков розповів, як Путін заплатить за нову агресію проти України

Вторгнення сил Російської Федерації в Україну, ймовірності якого не виключають наша держава і її партнери, ознаменує кінець нинішнього цивілізованого світу. Натомість агресія стане початком нової ери без міжнародних правил. Таке переконання висловив міністр оборони Олексій Резніков. Його коментар наводить Financial Times, передають Патріоти України.

"У Росію повернеться багато трун", – прогнозує глава українського МЗС. За його словами, на сьогодні поблизу кордонів нашої країни зосереджено приблизно 100 тисяч російських військ. А це майже стільки ж, скільки було розгорнуто навесні та влітку цього року.

Водночас росіяни на кордоні зводять мобільні табори для близько 175 тисяч осіб. Але багато наметів, зауважив Резніков, не зайняті. Однак він констатує, що війна стане горем не тільки для України, а й для всієї Європи. Адже в такому разі мільйони українців, імовірно, почнуть "тікати до Європейського Союзу". Крім цього, опиниться під загрозою величезний експорт зерна європейцям із України.

Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

понеділок, 5 червень 2023, 22:14

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України. Загарбники продовжують втрачати контроль...

На Харківщині окупанти пошкодили трубопровід із аміаком, стався витік

понеділок, 5 червень 2023, 22:00

У Куп‘янському районі Харківщини російські окупанти пошкодили трубопровід із аміаком. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Внаслідок ворожих ударів відбулася розгерметизація трубопроводу. В області розгорн...