У розвідці Британії з'ясували, як РФ може використати військові навчання Білорусі проти України

Білоруські сухопутні війська перекидаються з гарнізону на поле для навчань. Це відповідає сезонним нормам, оскільки кульмінація циклу зимової підготовки у Білорусі припадає на травень місяць. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в Twitter, передають Патріоти України.

Росія, ймовірно, намагатиметься роздмухати загрозу, яку несуть Україні ці навчання, щоб закріпити українські сили на Півночі, не даючи їм брати участь у битві за Донбас.

"Білоруські сухопутні війська були помічені від гарнізону до поля для навчань. Це відповідає сезонним нормам, оскільки Білорусь у травні входить у кульмінацію свого циклу зимових тренувань", - йдеться в повідомленні. Наразі не очікується жодних відхилень від звичайної діяльності, які можуть становити загрозу для союзників і партнерів.

Ще до рішення про заборону: У Данії й Фінляндії знайшли спосіб, як обмежити видачу туристичних віз росіянам

субота, 13 серпень 2022, 18:43

Фінляндія та Данія хочуть скоротити кількість віз, які видаються для громадян РФ, через розв'язану Кремлем війну проти України. За словами фінляндського міністра закордонних справ Пеккі Хаавісто, країна вже знайшла юридичний спосіб зробити це, інформую...

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...